Zimní bundy výprodej slevy Nugget | Boardmania.cz

Zimní bundy slevy Nugget

Řadit
Dámská bunda Nugget Spotty 3 sky blue/ht. Gray
  • 2 091,- Kč
  • 4 190 Kč
-50%
S
Dámská bunda Nugget Trish papaya/fjord blue
  • 2 145,- Kč
  • 4 299 Kč
-50%
S
M
L

nugget logoE-shop Boardmania nabízí zimní bundy Nugget a také jarní a podzimní bundy. Zimní bundy Nugget jsou navrženy v několika produktových řadách odstupňovaných technickou výbavou, použitým materiálem a zateplením. V nabídce máme jak zimní bundy Nugget pro extrémní zatížení, tak levnější více zateplené modely do města.

Zimní bundy Nugget jsou nabízeny v produktových řadách:
Bundy řady EXO - nejvyšší řada nugget bund. Materiál 20.000 mm vodní sloupec, 15.000 prodyšnost, veškeré technické detaily, vpínací termo mikina, spousta funkčních kapsiček, nepropustné zipy na kapsách.

Zimní bundy Nugget řady STRATO - velmi slušně vybavené zimní bundy. Materiál 10.000 mm vodní sloupec, 10.000 prodyšnost plně postačí pro většinu horských podmínek. Bundy mají veškeré funkční detaily technických zimních bund a poskytují vysoký komfort. K dispozici jsou zateplené i nezeteplené bundy.

Bundy Nugget řady MEZO - technické bundy určené na hory i do města. Materiál 10.000 mm vodní sloupec, 10.000 prodyšnost plně postačí pro většinu horských podmínek. Bundy mají všechny důležité funkční prvky. K dispozici jsou jak zateplené bundy, tak nezateplené techničtější modely. Zimní bundy řady Mezo obsahují vše důležité na hory i do města za příznivou cenu.

Bundy Nugget řady IONO - jednoduché zimní bundy na běžné použití s občasným výjezdem do hor. Na horách tyto bundy poskytují stále velmi slušnou ochranu proti vodě a zimě a obsahují nejdůležitější technické prvky jako jsou podlepené klíčové švy, větrání v podpaží a sněhový pás. Zimní bundy Nugget řady IONO jsou zateplené z polyamidového materiálu se zátěrem 5.000mm voděodolnost, 5.000 prodyšnost.

Máte zobrazenou pouze část kategorie Zimní bundy slevy. Je zapnuté filtrování zboží. Zrušit filtr?

expand_less