Termoprádlo, funkční prádlo | Boardmania.cz

Termoprádlo, funkční prádlo

Řadit
Termo triko Horsefeathers Riley storm
  • 988,- Kč
  • 1 099 Kč
-10%
S
M
L
XL
Pánské merino triko Mons Royale Icon LS black
  • 2 149,- Kč
  • 2 390 Kč
-10%
L

Prodáváme termoprádlo Sensor, Surfanic a další. U nás najdete praktické funkční prádlo - trička, spodky, trenýrky, mikiny, ponožky, kulichy, kukly. Funkční prádlo, termoprádlo je vhodné jako spodní funkční prádlo pro libovolný sport (snowboarding, lyžování, turistika, cyklistika).

Obliba termoprádla roste mezi aktivními lidmi, ale i mimo sportovní aktivity. Používá se hlavně jako první vrstva přímo na tělo. Důležitým prvkem je funkční spodní prádlo (kalhotky, trenky, podprsenky). Bez použití funčního spodního prádla se snižuje účinek funkčního termoprádla. Proto doporučujeme využívat také spodní termoprádlo.

Termoprádlo první vrstva: funkční trika tílka, spodky, trenýrky, kalhotky,podprsenky. První vrstva funkčního prádla odvádí vlhkost od pokožky a udržuje ji v suchu.

Druhá vrstva: funkční mikiny a technické bundy z materiálů fleece, mikro fleece, softshell, a další. Druhá vrstva funkčního prádla především hřeje a také umožňuje odpařování vlhkosti.

Termoprádlo nebo také funkční prádlo - účinně odvádí pot z povrchu těla a udržuje příjemný pocit sucha. V našem e-shopu máme skladem termoprádlo Sensor, Nugget, Surfanic, Meatfly, Horsefeathers a další. Sklad termoprádla průběžně doplňujeme.Funkční prádlo, termoprádlo chrání před pocitem chladu a vlhka i při vysokém zatížení organismu a v extrémních klimatických podmínkách.

expand_less