Bern helmy | Boardmania.cz
Značky
Velikosti
Pohlaví

Bern helmy

Řadit

Bern logo

 

 

Bern helmy jsou inovatiní, kvalitní a víceůčelové helmy, které výborně vypadají, poskytují vyjímečnou ochranu a pohodlí a to vše při zachování nízké váhy a příznivé ceny.

Bern přichází s unikátní technologií hmoty absorbující nárazy BROCK FOAM. Tato vysoce absorbční výplň je měkčí a pohlcuje lépe nárazy než tradiční EPS (expandovaný polystyren). Navíc je Brock Foam vysoce prodyšný, takže umožňuje výborné odvětrání. Výsledkem je helma, která je lehčí při zachování srovnatelné pevnosti jako tradiční EPS helmy.

Bern je mladá progresivní USA značka helem pro extrémní sporty (snowboarding, freesking, skateboarding, bmx, atd.). Bern vznikla v roce 2005 a ihned zaznamenala obrovský boom. Během prvního roku se vyšplhala na třetí místo prodejnosti helem na severoamerickém kontinentu. Helmy Bern nabízí netradiční koncept, kterým si získaly svoji velkou popularitu. Jako první přišel Bern s populárním tvarem - helmou s kšiltem doplněným úpletem, který lze odepnout. Helmy jsou tedy víceúčelové a je možné helmu používat v zimě i v létě.

Do nabídky v roce 2013 přibývají oblíbené, velice funkční a hlavně materiálově kvalitní longboardové rukavice, chrániče kolen a loktů pro mnoho využití.

expand_less