Snowboard Gravity Symbol 21/22 | Boardmania.cz

Produkt Snowboard Gravity Symbol 21/22 není k dispozici nahrazuje ho:

Snowboard Gravity Symbol 21/22

Snowboard Gravity Symbol 21/22
zoom_in
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
logo Gravity
Gravity

Snowboard Gravity Symbol 21/22

Tvrdší twin snowboard s klasickým camber prohnutím vhodný pro zkušenějšího jezdce, který vychutná agresivní jízdu a velký pop na skocích. Celodřevěné jádro, třísměrná laminace, twin - symetrický na obě strany. Více ...

Nedostupné

Produkt nelze momentálně objednat

Vyber si jiný z kategorie:

Parametry
Sezóna: Gravity zima 21/22
Pohlaví: pánské
Prohnutí: camber
Použití: freestyle
Tvar snowboardu: twin-tip
Vykrojení snowboardu: twin
Konstrukce jádra: woodcore
Laminace: tri-ax
Typ skluznice: wax base

Pánský snowboard Gravity, vhodný pro freestyle i sjezdovku. Letošní Symbol přichází s klasickým camber prohnutím. Graficky střízlivý snowboard přiznávající své dřevěné jádro, které zatím nepřemohl žádný jiný materiál. Pevnější True-Twin prkno  s klasickým prohnutím Camber, které dodá velký pop oceníte při skocích i při rychlé jízdě. Třívrstvá laminace dodá potřebnou pevnost při agresivní jízdě. Širší verze wide (w), je určena pro jezdce s velikostí bot EU 45 a více.

Od grafiky až po konstrukci je deska Gravity Symbol dokonale vyladěná. Skelný triaxiální laminát spolu s celodřevěným jádrem a sidewally vytváří pevnou a lehkou freestylovou raketu.

Parametry

  • Camber - klasické prohnutí snowboardu, umožňuje nejstabilnější jízdu po hraně, přesnost a maximální možnou pružnost při odrazu do skoku. Ideální pro all-mountain snowboardy a pro freestyle s nejvyššími nároky na přesnost a velký odraz (pop).
  • Twin-Tip - esence tvaru parkových prken. Stejná vzdálenost od špičky i patky umožní jízdu v přirozeném i opačném směru.
  • Veneer Top Sheet - svrchní vrstva konstrukce snowboardu je tvořená dýhou, která přidává snowboardu přirozenou tuhost a jedinečný vzhled
  • Poplar + Bamboo Woodcore - lehké topolové dřevo je doplněno bambusovými hranolky pro větší pružnost a odolnost snowboardu
  • Sidewall - polyuretanový sidewall chrání hranu proti poškození, lépe přenáší energii na hranu a tlumí vibrace.
  • Triax (0°/+45°/-45°) - trojitá leminace, orientace skleněných vláken umožňuje přirozenější flexibilitu desky, zvyšují celkovou pevnost, pop do špičky a patky a kontrolu při vysoké rychlosti.
  • Micro Inserts - inzerty jsou umístěny v pozici 4 × 2 cm. Oproti běžným inzertům (4 × 4 cm) umožňují přesnější nastavení stance.
  • Wax Base - všechny naše snowboardy jsou již z výroby navoskované a nachystané pro okamžité použití.

Produkt snowboard symbol 21/22 najdeš v těchto kategoriích:

Kategorie podle výrobce Gravity

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil. Buď první.

113803

Podobné z kategorie pánské snowboardy
expand_less