Lib Tech snowboard | Boardmania.cz

Lib Tech snowboard

Řadit

lib tech logo

Máme skladem snowboardy Lib Tech Skate Banana, které jsou opačně prohnuté než běžný snowboard. Opačné rocker prohnutí dodává prknům Lib Tech perfektní jízdní vlastnosti v parku.

Značka Lib Tech (nebo také LibTech) je v současnosti známá jako výrobce inovativních snowboardů. Jako první přišla s novým konceptem opačného prohnutí prkna nazývané Reverse Camber, nebo Rocker, Skate banana. Opačné prohnutí LibTech je výrazná novinka, která posunuje snowboarding zase o kousek dál. To, že nové prohnutí má své příznivce dokládá i fakt, že v této sezóně přichází všechny velké snowboardové značky se svým modelem reverzního prohnutí.

Výrobce LibTech jako jeden z mála vyrábí snowboardy ručně v USA. To se projevuje na kvalitě i ceně snowboardu. Nákupem Lib Tech Skate Banana získáte kvalitní snowboard s nezaměnitelnými jízdními vlastnostmi a kvalitou, která vydrží.

Dobrá zpráva pro holky

Holky, které si chtějí užívat výhod technologií Lib nemusejí kupovat pánské snowboardy. Lib Tech vyrábí dámskou edici snowboardů pod značkou ROXY. Check it out baby ;)

expand_less