Snowboard Lobster Eiki Pro Model 16/17

logo Lobster
Lobster

Snowboard Lobster Eiki Pro Model 16/17

Snowboard Lobster, model Eiki Pro Model, přímo vyroben pod rukami Eikiho Helgasona. Měkký snowboard vyladěný pro hrátky v parku na překážkách. Freestyle verze 3TB dodá potřebnou stabilitu a odpustí chyby při dopadech. Více ...

Délka snowboardu
Tabulka velikostí straighten
 
Produkt je definitivně vyprodán

Vyberte si jiný z kategorie:

Parametry
Sezóna: 2016/17
Pohlaví: pánské
Použití: freestyle
Prohnutí: camber
Tvar snowboardu: true twin
Konstrukce jádra: core core
Laminace: bi-ax
Typ skluznice: extruded base
Speciální technologie: Jib 3BT

Pro model Eikiho Helgasona jednoho z nejlepších snowboardistů na světě. Prkno je vylepšenou verzí snowboardu Jib Board. Má měkký flex a tvrdou rychlou skluznici. Design zobrazuje čaroděje, který má Eikimu pomoci vymyslet letošní zimu nějaké nové triky.

Prkno má zkrácenou špičku pro snížení váhy, proto si můžete vzít prkno v kratší délce než by jste pro běžné jibové prkno volili.  Určeno pro středně pokročilé jezdce, kteří se chtějí naučit nové triky na překážkách.

Jádro: Core Core
Topolové dřevo zkombinované s pruhy tvrdého bukového dřeva dodávající prknu větší pop a další vlastnosti pro freestylovou jízdu.

Laminace: Biax Laminate
Tradiční osvědená dvousměrná laminace - lehká a odolná.

Skluznice: Ultra Glide S. Sintrovaná skluznice s velkou molekulární hustotou. Hodně tvrdá a rychlá skluznice, která vydrží drsnější zacházení při jízdě na překážkách.

Sidewalls: Rubber Cork
Odolné bočnice zkombinované z ABS, gumy a korku. Tahle vychytávka výrazně zvyšuje odolnost vůči poškození nebo prasknutí hrany při nárazu na překážku. Jako by hrana měla tlumiče.

Carbon Stringers
Karbonové výztuhy pod vázáním dodají pop a přesnější přenos síly do hrany.

Jib 3BT
Tahle odnož Triple Base Technology je vyladěná pro jibing a jízdu v parku. Má nejširší středovou oblast pro větší stabilitu a dobrý pop. Zvdenutí hrany je nízké a začíná již pod vázáním, pro uvolněnou jízdu, velkou točivost a odpouštějící dopady. Široká středová část nabízí stabilní plochu pro pressy, našlápnutá Ollie a bezpečné dopady. Perfektní pro jibing a park.

Pružnost /Flex: Měkký (3 z 10)

  

 

Lobster Snowboards je projekt nejznámnějších bratrů ve snowboardingu Halldora a Eikiho Helgasonů. Neskuteční zabijáci na všem, vše zalaženo na Triple Base Technology jako u Bataleon Snowboards.

 

 

Triple Base Technology


Existuje logický důvod, proč Triple Base prkna mají přesně ten tvar který jim dáváme. Tento tvar je dynamickým tvarem prkna. Torzní síly budou ploché prkno tvarovat přesně do tohoto stejného tvaru když na něm pojedeš. Prkno s Triple Base má přirozený tvar prkna v pohybu.


a). Triple Base špička

Triple Base začíná v oblasti vázání, kde je prkno ploché, a zvětšuje se postupně směrem ke špiččce a patce prkna. Postupně zvednuté hrany znamenají lepší přilnavost hran když je to potřeba, a méně ?kousavé? hrany, když to není třeba! Jiné technologie můžou o sobě tvrdit to stejné, ale nikdo nemá Triple Base začínající pod vázáním a tedy nic nebude pracovat stejně dobře jako Triple Base Technologie. Postupné zvedání hran směrem k nejširším částem prkna nabízí obrovské množství výhod: méně zachytávání hrany, lepší plutí v prašanu, více ti toho odpustí při dopadech, hladší zahájení oblouků, méně vybrací při zatáčení. Vzhledem k tomu, že zvednutí hrany je postupné a každá ze 3 ploch je rovná a nejsou zaoblené, můžeš stále tyto oblasti brousit a to jak skluznici tak hrany.


b). Positivní camber po celé délce

V poslední době bylo řečeno hodně odvážných tvrzení ohledně obráceného prohnutí ? reverse camberu. Jistě, může to být zábavné, ale nesouhlasíme s tím, že je to dobré řešení pro většinu podmínek. Prkno potřebujem camber protože ti umožňuje s velkou přesností kontrolovat radius tvého oblouku společnou pro velké i malé zatáčky. Klasické prohnutí hodně pomáhá když chceš rychle přenášet váhu z hrany na hranu. A poslední, ale určitě ne nejméně důležitou vlastností je, že ti klasické prohnutí pomůže ulehčit dopady na velkých skocích ? dává ti větší podporu.Pokud chceš mít zábavné prkno, které ale stále velmi dobře jezdí ve všech možných terénech, podívej se raději po pokročiléjší technologii než je obrácené prohnutí ? reversed camber. Když dopadneš na plochu prkna, zvednuté hrany v nejširších částech prkna (špička a patka) zajistí přenesení kontroly do středu prkna mezi tvýma nohama, přesně tam, kde je snadné prkno ovládat. Můžeš se ptát: Proč tedy nemít Triple Base po celé délce? Protože je potřeba mít nějakou kontrolu nad prknem pomocí hran když jedeš rovně po ploše a proto jsme se nechali téměř souběžné části hran mezi vázáními v kontaktu se sněhem. Triple Base i ve středu by znamenala prkno, které by bylo při jízdě po ploše bez kontaktu hrany.


c). Prohnutá patka

Samozřejmě výhody Triple Base směrem k nosu prkna platí také na Triple Base směrem k tailu prkna. Proto je na všech našich twin a freestyle prknech Triple base tvar směrem k nosu a tailu prkna stejný. Naše freeride tvary mají kratší tail a delší Triple base část směrem k nosu prkna. Díky zvednutí hran se TBT desky točí velmi lehce dokola. Triple base tvar v kombinaci se speciálně upravenými TBT torzními materiály poskytuje Triple base prknům jejich úžasný pop. Naše snowboardy mají pop jako skateboard na čerstvém betonu.

Produkt snowboard eiki pro model 16/17 najdeš v těchto kategoriích:

Kategorie podle výrobce Lobster

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil. Buď první.

Podobné z kategorie pánské snowboardy
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
Snowboard Burton Trick Pony 15/16
 • 7 998,- Kč
 • 13 500 Kč
-40%
158 cm
Snowboard Nitro Cinema 17/18
 • 8 299,- Kč
 • 11 890 Kč
-30%
152 cm
Snowboard Gravity Symbol 17/18
 • 4 936,- Kč
 • 6 590 Kč
-25%
153 cm
Snowboard Nitro Prime 17/18 blue
 • 5 926,- Kč
 • 8 490 Kč
-30%
152 cm
Snowboard Nitro Prime 17/18 wide blue
 • 5 926,- Kč
 • 8 490 Kč
-30%
Snowboard Burton Ripcord 17/18
 • 6 880,- Kč
 • 9 180 Kč
-25%
157 cm
expand_less