Cyklistické tretry Northwave REBEL 2 white-black | Boardmania.cz

Produkt Cyklistické tretry Northwave REBEL 2 white-black není k dispozici nahrazuje ho:

Cyklistické tretry Northwave REBEL 2 white-black

Cyklistické tretry Northwave REBEL 2 white-black
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
logo Northwave
Northwave

Cyklistické tretry Northwave REBEL 2 white-black

MTB tretry Northwave REBEL 2 v novém atraktivním designu s propracovaným odvětráváním a patentovaným zapínáním Double S.L.W. 3 (Speed Lace Winch). Velmi tuhá podrážka Carbon XC 12 v místě pedálu pro dokonalý záběr při šlapaní. Více ...

Nedostupné

Produkt je definitivně vyprodán

Vyber si jiný z kategorie:

Parametry
Kolekce: Northwave jaro 2021
Pohlaví: pánské
Název produktu: Cyklistické tretry Northwave REBEL 2 white-black

MTB tretry Northwave REBEL 2 white-black

  • Podrážka: Carbon XC 12 s TPU vložkami
  • Svršek: Ultralight PU
  • Konstrukce svršku: BIOMAP unibody
  • Zapínání: Double S.L.W. 3 (Speed Lace Winch)  - tzv. BOA system
  • Pata: Integrovaný patní systém
  • Vložka: Race Footbed
  • Řada: Performance
  • Hmotnost: 317 g
  • Sezóna: 2021

Atraktivní MTB tretry Northwave REBEL 2 z tradiční oblíbené řady Performance. Velmi tuhá podrážka Carbon XC 12 (index tuhosti 12) v místě pedálu zaručuje dokonalý záběr při šlapaní, TPU tepelně svařovaná výztuž ve strategických bodech ochrání spodní část chodidla a zajistí vynikající odolnost proti opotřebení.

BIOMAP unibody konstrukce svršku má anatomický tvar minimalizující ztrátu energie do pedálů. Patentované zapínání Double S.L.W. 3 (Speed Lace Winch) system, speciálně tvarovaná vložka Northwave Race Footbed a integrovaný patní systém (Integrated heel system) uspokojí potřeby každého náročnějšího bajkera.

Zapínání S.L.W. 3 (Speed Lace Winch) neboli tzv. BOA system je vysoce spolehlivý a odolný systém zapínání, který se používá i v jiných sportovních odvětvích (golf, běhání, snowboarding), nebo také ve zdravotnictví (stahování dlah nahrazujících sádru). Tretra se utahuje pomocí lanka, které se navíjí na dva (Double BOA) samostatně ovladatelné disky, jimiž cyklista otáčí. Disky jsou umístěny na vnější straně tretry. Velkou výhodou BOA systému kromě pohodlného a rychlého utažení je rovnoměrné a nepovolující utahovaní tretry. Navíjení i povolování jde zlehka, není třeba vyvíjet velkou sílu.

Projekt NW Biomap - zaručuje, že veškeré použité materiály a střihy jsou výsledkem řady testů a biomechanických analýz. Cílem produktů Northwave je nijak neomezovat uživatele během sportovního výkonu, ale naopak maximálně napomáhat dosažení špičkových výkonů. Použité materiály jsou proto pečlivě vybírány s ohledem na to, aby jejich pružnost a prodyšnost poskytovala maximální pohodlí. Stejně tak střihy cyklistického oblečení jsou projektovány způsobem, aby odpovídaly anatomii těla, aby švy žádným způsobem neobtěžovaly uživatele, naopak, aby bylo oblečení maximálně pohodlné a respektovalo pohyb těla a svalů při jízdě na kole.

Produkt cyklistické tretry rebel 2 white-black najdeš v těchto kategoriích:

Kategorie podle výrobce Northwave

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil. Buď první.

NW21-80202021-51

Podobné z kategorie pánské cyklo tretry
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
expand_less