Chuck Buddies | Boardmania.cz
Značky
Akční parametry
Pohlaví

Chuck Buddies

Řadit
ChuckBuddies panáček Červený
  • 299,- Kč
  • 500 Kč
-40%
ChuckBuddies panáček bílý
  • 299,- Kč
  • 500 Kč
-40%

Chuck Buddies jsou malí snowboarďáci do kapsy, kteří umějí dělat opravdové triky. Minisnowboarďák jibuje, na rampách z nejrůznějších materiálů. Použij třeba knížky, prkýnko, postav mu skokánek ze sněhu.

Chuckbuddies nejsou na baterky, jsou vytvořeni z měkké pružné gumy, díky které "rostou" (čím déle Chucka máte, tím více jeho gumové ruce povolují a dosahuje tak na další a další graby).

Každý si může upravit svého Chuckbuddy kamaráda. Části jeho těla se dají rozložit a složit třeba v jiném barevném provedení, nebo je můžeš pokreslit.

Tihle malí kamarádi se narodili v hlavě britského profesionálního snowboardera Joela Eritha. Znáte ten pocit, to nutkání, stále si v ruce s něčím hrát, točit tužkou, doodlovat. Stejně to měl i Joel, jen to posunul dál. Na začátku byli malí snowboarďáci slepení ze všeho možného a místo hlavy měli pingpongový míček. A pak se v roce 2006 narodil první Chuckbuddy.

Příjemná věc do ruky, minisnowboarďák, který dává všechny triky, jibuje jak Keegan Valaika a hází se s ním lépe než s frisbee. Chuckbuddies nejsou na baterky, jsou vytvořeni z měkké pružné gumy, díky které "rostou" (čím déle Chucka máte, tím více jeho gumové ruce povolují a dosahuje tak na další a další graby), a každý můžete mít svého jedinečného Chuckbuddyho (části jeho těla se dají rozložit a složit třeba v jiném barevném provedení, nebo ho můžete pokreslit). Jojo, frisbee, fingerboard. Tyhle hračky jsou skvělý, ale Chuckbuddy je strčí do kapsy.
expand_less