Snowboard set Roxy Glow board 19/20

logo Roxy
Roxy

Snowboard set Roxy Glow board 19/20

Snowoboardový dámský set Roxy, složený z prkna a vázání Glow - univerzální prkno s Flat prohnutím, vhodný pro začátečníky i zkušené jezdkyně, terén all mountain a odpustí mnoho chyb. Kvalitní vázání Glow s maximálním komfortem, díky stélce EVA . Spolu s vázáním je tento set skvělou volbou na naučení, ale i pro riderky, které už prkno dobře ovládají.
Boty na snowboard vybírejte minimálně o 1 až 2 čísla větší než jsou běžné boty. Jednak do snb bot je potřeba mít silnější podkolenky a také noha pod zatížením trochu nateče.
Snowboard pro univerzální použití a také pro úplného začátečníka by měl sahat přibližně po bradu jezdce. Kdo je nadprůměrně těžký volí o několik centimetrů delší prkno, vyhublí jezdci můžou mít o pár cm kratší prkno.

Dále záleží na tom kde nejvíce budeš jezdit. Na freestyle se hodí prkno o několik centimetrů kratší (cca 2 až 5 cm), na freeride v prašanu je vhodnější delší snowboard.

Vázání je potřeba vybrat podle velikosti snowboardové boty. U výběru vázání je odkaz na tabulku velikostí podle které velikost bezpečně vybereš. Každý výrobce má jinou tabulku velikostí.

Sestavu nelze objednat, aktualne neni k dispozici nektera jeji soucast

expand_less