Snowboard set Burton Process Smalls 17/18

logo Burton
Burton

Snowboard set Burton Process Smalls 17/18

Juniorský freestylově zaměřený snowboard set od značky Burton. Snowboard je příjemně točivý díky Flat prohnutí, měkký pro použití v parku s odolnými hranami, které se hned neztupí na překážkách. Vázání mission smalls zachovává pružnost snowboardu a umožní perfektní kontrolu na prknem. Maximální velikost bot EU 38!
Boty na snowboard vybírejte minimálně o 1 až 2 čísla větší než jsou běžné boty. Jednak do snb bot je potřeba mít silnější podkolenky a také noha pod zatížením trochu nateče.
Snowboard pro univerzální použití a také pro úplného začátečníka by měl sahat přibližně po bradu jezdce. Kdo je nadprůměrně těžký volí o několik centimetrů delší prkno, vyhublí jezdci můžou mít o pár cm kratší prkno.

Dále záleží na tom kde nejvíce budeš jezdit. Na freestyle se hodí prkno o několik centimetrů kratší (cca 2 až 5 cm), na freeride v prašanu je vhodnější delší snowboard.

Vázání je potřeba vybrat podle velikosti snowboardové boty. U výběru vázání je odkaz na tabulku velikostí podle které velikost bezpečně vybereš. Každý výrobce má jinou tabulku velikostí.

Sestavu nelze objednat, aktualne neni k dispozici nektera jeji soucast

expand_less