Snowboard set Bataleon Feelbetter 17/18

logo Bataleon
Bataleon

Snowboard set Bataleon Feelbetter 17/18

Dámský snowboard Bataleon Feelbetter v nové verzi univerzálního dámského modelu ti dodá jistotu při jízdě a pomůže odjet každý trik, vhodný pro začátečníky i pokročilé + Feelbetter Switchback pro freestyle ježdění! S tímhle setem ovládneš každý park i sjezdovku. Díky technologii TBT - zvednutí hran v oblasti špičky a paty bude tvoje jízda absolutně bez záseků. To garantujeme!
Boty na snowboard vybírejte minimálně o 1 až 2 čísla větší než jsou běžné boty. Jednak do snb bot je potřeba mít silnější podkolenky a také noha pod zatížením trochu nateče.
Snowboard pro univerzální použití a také pro úplného začátečníka by měl sahat přibližně po bradu jezdce. Kdo je nadprůměrně těžký volí o několik centimetrů delší prkno, vyhublí jezdci můžou mít o pár cm kratší prkno.

Dále záleží na tom kde nejvíce budeš jezdit. Na freestyle se hodí prkno o několik centimetrů kratší (cca 2 až 5 cm), na freeride v prašanu je vhodnější delší snowboard.

Vázání je potřeba vybrat podle velikosti snowboardové boty. U výběru vázání je odkaz na tabulku velikostí podle které velikost bezpečně vybereš. Každý výrobce má jinou tabulku velikostí.

Sestavu nelze objednat, aktualne neni k dispozici nektera jeji soucast

expand_less