Snowboard Burton Descendant 16/17

logo Burton
Burton

Snowboard Burton Descendant 16/17

Freestylově zaměřený, univerzální twin snowboard s camber prohnutím a měkčím flexem. Descendant se hodí na všechny tipy terénu a umožňuje plnohodnotnou jízdu na obě strany. Squeeze box low dodá energii pro skoky a precizní kontrolu nad prknem. Více ...

 
Produkt je definitivně vyprodán

Vyberte si jiný z kategorie:

Parametry
Barva: Modrá
Sezóna: 2016/17
Pohlaví: pánské
Použití: freestyle

Descendat je snowboard zaměřený na freestyle v parku i svižnou jízdu na sjezdovce. Prohnutí pure pop camber je vylepšený camber značky Burton, který dodává prknu větší pop při ollie a lepší přilnavost hrany v oblouku, umožňující agresivní rychlou jízdu po sjezdovce. Rovná partie v oblasti špičky a paty pak dodává prknu hravost a uvolněný pocit.

Descendat je tedy hravější univerzální prkno, které uspokojí chuť na pár skoků v parku i svižnou jízdu po sjezdovce.

Technologie

 • The Channel - technologie The Channel umožňuje jednodušší a hlavně přesnější propojení snowboardu a vázání skrze centrální páteř, která rovnoměrně rozděluje energii pro lepší odraz. Je plně kompatibilní s EST a 3D technologií a dovoluje namontovat vázání k prknu v jakékoliv poloze, stačí jen natočit a posunout vázání, jak zrovna potřebujete.

Prohnutí

 • PurePop Camber - je to klasické prohnutí, které umožňuje s velkou přesností kontrolovat radius oblouku, hodně pomáhá, když chcete rychle přenášet váhu z hrany na hranu a v neposlední řadě pomáhá ulehčit dopady na velkých skocích tím, že dodává větší podporu.

Tvar

 • Twin - dokonale symetrický snowboard na obě strany pro vyváženou jízdu regular nebo na switch.

Flex

 • Twin - ohnutí prkna je dokonale symetrické od špičky až k patě, což umožňuje vyváženou jízdu, stejnou a univerzální jak na regular tak na switch.
 • Měkký až středně měkký - hravě měkký snowboard odpouštějící chyby s dostatkem energie pro našláplá ollie.

Jádro

 • FCS Certified Super Fly 800G - tvrdší a měkká dřeva složená do tzv. sedviče, šetří hmotnost a zlepšuje reakci. Jádro je optimalizované pro lepší plutí freeridových prken a pro větší sílu parkovek.
 • FCS (Forest Stewardship Council) - desky jsou vyráběné ze dřeva z certifikovaných lesů. Základní ideou ogranizace FCS je podporovat ekologicky šetrné, sociálně prospěšné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů a tím napomoci chránit ohrožené a devastované světové lesy.
 • Dualzone EGD - dřevo je umístěno podél špičky a paty ve dvou kontinuálních zónách, kolmo ke zbytku jádra, pro konzistentní držení hrany a větší sílu.
 • Squeezebox Low - patentovaná technologie, která přenáší energii z vašich nohou na špičku a patku pro ještě lepší oblouky a ollie. Tenčí zóna jádra pod nohama přechází v silnější a výkonější oblasti mezi nohama a pryč od noh směrem ke špičce a patě pro stabilnější prkno, které může být ještě výkonější a ovladatelnější bez zbytečné námahy.

Laminace

 • Biax - jib-friendly a torzně měkká flexi, perfektní pro ježdění v parku.

Skluznice

 • Extruded - rychlost, síla a pop v základně, která vyžaduje minimální údržbu

Speciální technologie

Pro-Tip - zúžená tloušťka špičky a paty snižuje hmotnost pro snadnější mobilitu.

 

Produkt snowboard descendant 16/17 najdeš v těchto kategoriích:

Kategorie podle výrobce Burton

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil. Buď první.

expand_less