Dámský snowboard set Burton Feather 16/17

logo Burton
Burton

Dámský snowboard set Burton Feather 16/17

Skvělý set je tvořen z all-mountain snowboard Burton Feather jeho tvar V-Rocker plave krásně v hlubším sněhu a nabízí tak maximální úsporu energie při nekonečném dobrodružství mimo sjezdovku. Dohromady s nejměkčím vázáním od Burtonu Citizen na něm bude jízda tak snadná, že to zvládnou i úplné začátečnice.
Boty na snowboard vybírejte minimálně o 1 až 2 čísla větší než jsou běžné boty. Jednak do snb bot je potřeba mít silnější podkolenky a také noha pod zatížením trochu nateče.
Snowboard pro univerzální použití a také pro úplného začátečníka by měl sahat přibližně po bradu jezdce. Kdo je nadprůměrně těžký volí o několik centimetrů delší prkno, vyhublí jezdci můžou mít o pár cm kratší prkno.

Dále záleží na tom kde nejvíce budeš jezdit. Na freestyle se hodí prkno o několik centimetrů kratší (cca 2 až 5 cm), na freeride v prašanu je vhodnější delší snowboard.

Vázání je potřeba vybrat podle velikosti snowboardové boty. U výběru vázání je odkaz na tabulku velikostí podle které velikost bezpečně vybereš. Každý výrobce má jinou tabulku velikostí.

Sestavu nelze objednat, aktualne neni k dispozici nektera jeji soucast

expand_less