Dámský snowboard komlet Burton Yeasayer 22/23 | Boardmania.cz

Dámský snowboard komlet Burton Yeasayer 22/23

logo Burton
Burton

Dámský snowboard komlet Burton Yeasayer 22/23

Značkový Burton komplet pro pokročilejší jezdkyně. Tvořený vázáním Citizen, prknem Yeasayer FV a botami Mint s boa kolečkem. To je středně tuhý dámský snowboard pro jízdu bez záseků hran. Je skvělý pro holky, které se chtějí zlepšovat jak v parku tak kdekoliv jinde. Twin v kombinaci s prohnutím Flying V zaručí to, že jízda bude hravá a točivá.
Boty na snowboard vybírejte minimálně o 1 až 2 čísla větší než jsou běžné boty. Jednak do snb bot je potřeba mít silnější podkolenky a také noha pod zatížením trochu nateče.
Snowboard pro univerzální použití a také pro úplného začátečníka by měl sahat přibližně po bradu jezdce. Kdo je nadprůměrně těžký volí o několik centimetrů delší prkno, vyhublí jezdci můžou mít o pár cm kratší prkno.

Dále záleží na tom kde nejvíce budeš jezdit. Na freestyle se hodí prkno o několik centimetrů kratší (cca 2 až 5 cm), na freeride v prašanu je vhodnější delší snowboard.

Vázání je potřeba vybrat podle velikosti snowboardové boty. U výběru vázání je odkaz na tabulku velikostí podle které velikost bezpečně vybereš. Každý výrobce má jinou tabulku velikostí.

Sestavu nelze objednat, je vyprodaná některá její součást.

expand_less